2022 May Awareness – Walk ‘n’ Roll Challenge – PL

Walk & Roll Challenge

Co to jest wyzwanie Walk ‘n’ Roll?

Dołącz do The Ehlers-Danlos Society, aby pomóc zwiększać świadomość o EDS i HSD na całym świecie, poprzez wzięcie udziału w Wyzwaniu Walk N Roll w Majowym Miesiącu Świadomości! Naszym celem jest ogólnoświatowa świadomość – i lepsza jakość życia osób dotkniętych tymi schorzeniami. Pracując razem na rzecz zwiększania świadomości, możemy dać nadzieję i wpływać na postęp zmian.

Wyzwanie Walk „N” Roll to świetny sposób na zwiększenie świadomości z dowolnego miejsca na świecie! Poniżej znajdziesz więcej informacji dotyczących wyzwania oraz możliwych sposobów wzięcia udziału.

Jak wziąć udział w globalnym wyzwaniu Walk „N” Roll?

Możesz wziąć udział w wybranej przez siebie aktywności! Może to być chodzenie po ogrodzie, spacerowanie lub bieganie na bieżni, przemieszczanie się za pomocą wózka inwalidzkiego lub urządzenia adaptacyjnego albo spacery po Twoich ulubionych trasach! Pamiętaj jednak, aby zachować bezpieczeństwo i dystans społeczny.

Istnieje wiele różnych sposobów rejestrowania dystansu w wyzwaniu Walk ‘n’ Roll, na przykład:

  1. Krokomierz
  2. Aplikacja Zdrowie na smartfony (wiele urządzeń ma wbudowaną aplikację)
  3. Aplikacje sportowe mierzące dystans podczas biegania czy jazdy na rowerze, takie jak Strava, Runtastic, MapmyRun

Zbieraj fundusze: połącz aplikację Strava ze zbiórką funduszy na JustGiving!

Jeśli chcesz zbierać fundusze w maju dla The Ehlers-Danlos Society, możesz teraz połączyć swoją stronę na JustGiving z aplikacją Strava w trzech prostych krokach.

Krok pierwszy: Utwórz konto w aplikacji Strava.

Krok drugi: Zaloguj się do swojego konta na JustGiving (załóż stronę do pozyskiwania funduszy dla The Ehlers-Danlos Society UK lub USA) i wyświetl stronę pozyskiwania funduszy, z którą chcesz się połączyć. Przewiń w dół swoją stronę pozyskiwania funduszy i wybierz przycisk „Połącz Strava”.

Krok trzeci: przygotuj się na Maj! Jak tylko klikniesz przycisk „Połącz ze Strava” i wprowadzisz swoje dane, możesz normalnie korzystać ze Strava, aby śledzić swoje działania i wybierać informacje, które chcesz udostępniać na swojej stronie pozyskiwania funduszy lub w mediach społecznościowych.

Chcesz podjąć wyzwanie Walk N Roll jako zespół z rodziną lub przyjaciółmi? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o JustGiving Teams!

Możesz także zebrać fundusze w wybranej walucie, korzystając ze zbiórek na Facebook’u lub strony Network For Good!

Zaczęłam odczuwać objawy już w szkole podstawowej, ale nie sądziłam, że coś jest nie tak, dopóki nie skończyłam 12 lat. Minęło siedem lat, zanim w końcu zdiagnozowano u mnie EDS (i POTS, RSD, ME i problemy endokrynologiczne), ale oto jestem!

Przez cały maj poświęcałam każdą milę/kilometr aby zwiększyć świadomość na temat Zespołu Ehlersa-Danlosa w ramach Wyzwania Walk „n” Roll The Ehlers-Danlos Society. Każde pchnięcie kołem wózka i spacer był Aktem Świadomości choroby, która dotyka mój organizm każdego dnia. Zrobiłam mnóstwo kroków po 5 tys. i 10 tys. z przyczyn bliskich mojemu sercu, ale pokonanie 128 tys. w ciągu miesiąca w związku z przewlekłą chorobą, którą MAM, było naprawdę niesamowite. Abby

DISCLAIMER: This page is a translation of the original in English for information purposes only. In case of a discrepancy, the English original will prevail.

The Ehlers-Danlos Society uses The Network for Good platform to receive online donations and their details will appear on your credit card statement following a donation to our organization. Network for Good’s Donor Advised Fund is an accredited charity by the Better Business Bureau. At the current time we are unable to accept donations from persons located in Mississippi.