2022 May Awareness – Walk ‘n’ Roll Challenge – TR

Walk & Roll Challenge

“Walk ‘n’ Roll” challenge nedir?

2022 Mayıs ayı boyunca Walk ‘n’ Roll Challenge’a katılarak dünya çapında EDS ve HSB farkındalığını artırmaya yardımcı olmak için Ehlers-Danlos Topluluğuna katılın! Hedeflerimiz dünya çapında farkındalık ve bu koşullardan etkilenen bireyler için daha iyi bir yaşam kalitesidir. Farkındalık yaratmak için birlikte çalışarak, umut verebilir ve değişimi ilerletebiliriz.

Walk ‘N’ Roll yarışması, dünyanın neresinde olursanız olun farkındalığı artırmanın harika bir yoludur! Daha fazlasını öğrenmek ve yer almak için okumaya devam edin.

Yürüdüğünüz, koştuğunuz, (tekerlekli sandalyenizi) sürdüğünüz her kilometre, ya da bağış topladığınız her dolar 1 Farkındalık Eylemi sayılıp, küresel hedefimiz olan 150, 000 Farkındalık Eylemine katkı sağlıyorsunuz. Mayıs ayı farkındalık ayımıza özel derneğimizin farkındalık ürünlerini kazanın!

Küresel Walk ‘N’ Roll Challenge’a nasıl katılırım?

Seçtiğiniz bir aktiviteyle katılabilirsiniz! Bahçenizde aşağı yukarı yürüyerek, yürüyüşe çıkarak veya koşu bandıyla koşarak, tekerlekli sandalye veya uyarlanabilir cihaz kullanmak veya zevk alabileceğiniz herhangi bir yerde yürüyerek olabilir! Güvende olduğunuzdan ve sosyal mesafeye uyduğunuzdan emin olun.

Walk ‘n’ Roll challenge için mesafeni kaydetmenin birçok yolu var:

  1. Adımsayar
  2. Akıllı telefon sağlık uygulamarı (Birçok cihazın içinde yüklü)
  3. Koşu ve bisiklet uygulamaları: Strava, Runtastic, MapmyRun

Mayıs ayı boyunca her kilometre 1 Farkındalık Eylemi olarak sayılır! Farkındalık yaratmak için deneyimlerinizi paylaştığınızdan emin olun! Derneğimizin farkındalık ürünleri kazanmak için Farkındalık Eylemlerinizi nasıl göndereceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Bağış topla: Strava hesabını JustGiving bağış toplama etkinliğine bağlayın!

Mayıs ayı boyunca bağış toplamak isterseniz Strava hesabınızı bağış sayfanıza üç kolay adımda bağlayabilirsiniz.

  1. adım: Strava hesabı yarat.
  2. adım: JustGiving hesabınıza girin ( ya da Amerika Birleşik Devletleri bağış sayfası oluşturun) ve bağlamak istediğiniz bağış sayfasına bakınız. Bağış sayfanızda aşağıya kaydırın ve “Strava’ya bağlan” tuşuna basınız.
  3. adım: Mayıs için hazırlanın! “Strava’ya bağlan” tuşuna bastıktan sonra bilgilerinizi giriniz. Strava’yı normal bir şekilde aktivitelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Strava’yı aktivitelerinizi takip etmek ve Bağış Toplama Sayfanızda veya sosyal medyada hangi güncellemeleri paylaşacağınızı seçmek için normal bir şekilde kullanabilirsiniz.

Aileniz ya da arkadaşlarınızla bir takım olarak walk ‘n’ roll challenge yapmak ister misiniz? JustGiving Takımları hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın!

Ayrıca bir Facebook Fundraiser veya Network For Good sayfasıyla seçtiğiniz bağış biriminde para toplayabilirsiniz!

Farkındalık Eylemlerimi nasıl gönderebilirim?

Her kilometre= bir Farkındalık Eylemi

Yürüdüğünüz veya sürdüğünüz kilometreleri göndermek basittir!

  1. Sağlık uygulamanızın veya takip uygulamanızın ekran görüntüsünü ekleyerek Farkındalık Eylemlerinizi mayıs ayı boyunca her hafta Cuma gününe kadar bu formu kullanarak gönderin. Bu sayede küresel farkındalık sayacımızı mayıs ayı boyunca 150, 000 Farkındalık Eylemi hedefine yaklaştırmamıza yardımcı olacak!
  2. Sosyal medyada emeklerinizi paylaşın. Sosyal medya, insanlara ulaşmak ve farkındalık yaratmak için harika bir yoldur. Gönderilerinizde @ ehlers.danlos’u etiketlediğinizden emin olun. Elimizden geldiğince yeniden paylaşacağız! Arkadaşlarınızı ve ailenizi de katılmaya teşvik etmeye yardımcı olması için hikâye yayınlarınızda Instagram’ın #ActsofAwarenessChallenge çıkartmasını ve bağış etiketlerini kullanabileceğinizi unutmayın.

Mayıs farkındalık teşviklerinizi talep etmek için tüm farkındalık eylemlerinizi 7 Haziran 2022 tarihine kadar gönderdiğinizden emin olun.

How to submit your acts of awareness

Semptomlarımı ilkokuldayken yaşamaya başladım, ancak yaklaşık 12 yaşıma kadar bir şeylerin yanlış olduğunu düşünmemiştim. Sonunda bana EDS (ve POTS, RSD, kronik yorgunluk sendromu ve endometriyozis) teşhisi koymak yedi yıl sürdü ama işte buradayım!

Tüm mayıs ayı boyunca, her kilometreyi Ehlers Danlos Topluluğunun Walk ‘n’ Roll aracılığıyla Ehlers-Danlos sendromu farkındalığına adadım. Her (tekerlekli sandalyeyi) itmek ve yürüme, vücudumu her gün etkileyen hastalık için bir Farkındalık Eylemi idi. Kalbime yakın olmasından bol miktarda günlük 5 kilometre ve 10 kilometre yaptım, ancak SAHİP OLDUĞUM kronik hastalık için bir ayda 128 kilometreyi tamamladım. Abby

DISCLAIMER: This page is a translation of the original in English for information purposes only. In case of a discrepancy, the English original will prevail.

The Ehlers-Danlos Society uses The Network for Good platform to receive online donations and their details will appear on your credit card statement following a donation to our organization. Network for Good’s Donor Advised Fund is an accredited charity by the Better Business Bureau. At the current time we are unable to accept donations from persons located in Mississippi.